HAKKIMIZDA

Desapark Yazılım Bilişim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2016 Senesin'de İzmir Depark Teknokent bünyesinde T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 044016 BSTB Kodlu TeTa isimli ARGE projesini gerçekleştirmek için kurucu ortak Ahmet Buharalıoğlu tarafından kurulmuştur.

TeTa isimli arge projesi ülkemizin kanayan yarası olan kadın cinayetlerine teknolojik önlem amaçlı olarak geliştirilmekte olup, bu proje tehdit altındaki bayanlar başta olmak üzere, Alzheimer hastaları, akli dengesi yerinde olmayan vatandaşlarımız ve küçük yaştaki çocuklarımız için geliştirilmektedir.

Bu proje kapsamında hedeflenen teknolojik acil yardım sistemini oluşturma amacıyla Gps, Gsm ve Bluetooth teknolojileri ile takip sistemleri üzerine donanım ve yazılım Arge faaliyetleri yürütülmektedir.

Teta arge projesi dışında firma olarak (Sağlık sektörü : Hasta takip), (Mobil: akıllı kilit sistemleri) ve (Erp ve Crm: Endüstri 4.0 uyumlu rfid ürün ve müşteri takip sistemi) olmak üzerine üç farklı konuda daha arge faaliyetleri yürütmekteyiz.


Arge Çalışmalarımızın Bize Kazandırdıkları

Yürütmekte olduğumuz Arge çalışmaları sayesinde Donanımsal alanda; nesnelerin interneti ile uyumlu sistemler için devre tasarımlarında ihtiyaç duyulan sensörlerin ( Gps, Hareket, Isı, Nem, vb… ) , en uygun iletişim ( Gsm, Wi-fi, Bluetooth, Nfc, LoRaWAN, vb… ) modülleri kullanılarak hazırlanması ve yazılım sistemi için yapılandırılması konularında tecrübe kazanmış bulunmaktayız.

Yürütmekte olduğumuz Arge çalışmaları sayesinde Yazılımsal alanda; Asp.net ve Mssql server ile Sunucu veri işleme uygulaması ve big data işleme, C# ile Veri izleme masa üstü uygulaması, Android ve İos ile kullanıcı sistemi, Php ile crm müşteri portalı ve ürün sayfası hazırlama konularında tecrübe kazanmış bulunmaktayız.

Bizimle Çalışmanın Size Kazandıracakları

Normal bir yazılım firması ile çalışırken istediğiniz çözümlere aldığınız yapılamaz cevabını duymazsınız. Arge firmasının asıl amacı yapılamaz olanları yapmaktır.

Yürütmekte olduğumuz arge çalışmalarından edindiğimiz tecrübeleri ihtiyaçlarınıza uygun projelendirip, size özel yapılandırarak sıradan çözümlere değil sizin için en iyi çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.

İhtiyacınız farklı alanlarda arge gerektiriyor ise o konuda uzman Türkiye’nin en iyi öğretim görevlilerinin danışmanlığını alarak sizin adınıza arge çalışmalarını yürütüp ihtiyacınız olan ürünü hazırlıyoruz.

Dokuz Eylül Üniversitesi içinde yer almamızın bize getirdiği avantaj sayesinde projelerimize yüksek lisans öğrencilerini dahil ederek en kaliteli ürünleri daha avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.

Yazılım hizmetlerimizin yanı sıra danışmanlık hizmetlerimizden ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanabilirsiniz.

Disiplinler arası çalışmanın işletmeleri geliştireceği inancında olup, ihtiyaçlarınız doğrultusunda danışman ekibine Endustri mühendisi, İşletme uzmanı, Psikolog, vb… dahil ederek en verimli danışmanlık hizmetini almanızı sağlıyoruz.

Daha iyisi için...